نژاد آریایی کله پاچه خور !

بزرگمهر حسین پور / کاریکاتوریست نوشت: 

 

 

 

 

نژاد آریایی کله پاچه خور ! - تصویر 1

 

 

 

 

در پی آزار جنسی و رسوایی دیپلمات ایرانی که در برزیل اتفاق افتاده بود از صبح پس پریروز تا حالا، چند هزار نفر از مردم برزیل و در صدر آن هنرمندان و بازیگران سینمای این کشور جلوی درب سفارت ایران جمع شده و شعار مرگ بر ایران سر داده اند. 

 

 

 

از طرفی دیگر شعار های مرگ بر آریایی، نژاد آریایی کله پاچه خور، این ایرانی های عقب افتاده ی کچل، مرگ بر ایرانی ، ما خواستار عذر خواهی نظام جمهوری اسلامی هستیم و گرنه می کشیمتان، مرگ بر پارسی ها که از پارس کردن سگ گرفتن اسمشون رو و خیلی حرف های دیگر زدند. در همین راستا قرار شد هر روز مردم برزیل روزی یک دقیقه پارس کنند تا همه یاد پارسی زبان افتاده و قارت قارت بخندند.

 

 

 

از اونطرف دیگر بسیاری از جوانان برزیلی با هشتک "غیرتت کجاست برزیلی" کمپین های زیادی را تشکیل داده و خواستار آنند که دیپلمات ایرانی را تحویل گرفته خود به صورت مستقل عمل کنند. از اون یکی طرف، جمعیت زیادی به تولید جوک دست آزیده و اینکه یک دیپلمات ایرانی بهشان تجاوز کرده را گذاشته اند وسط و به صورت یواشکی قارت قارت می خندند.

 

 

 

از اون طرف اونوریه که اونطرف تر میشه، جمعیت زیادی از مردم غیور و باغیرت برزیل در حال کفن پوشیدن هستند و در اعتراض که چرا دولت برزیل کاری نمی کند دارند با اتوبوس هایی پارچه زده شده که ای آریایی خونتو…! و شماها سریال های ما رو دیدید آدم شدید به قصد تجاوز به سمت ایران راه می افتند .

 

 

 

در ادامه گزارش های بعدی ارائه خواهد شد
#آریایی#ملت_ایرانی#تجاوز#تجاوزدومامورعربستان#تعرض#جوگیری#ملت_جوگیر

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه