خودروهای لوکس اعراب در خیابان‌های لندن

شرکت بین المللی "World Play" نیز اخیرا در گزارشی اعلام کرد: ثروتمندان عرب طی سال 2013 میلیونها دلار در کشورهای اروپایی خرج کرده اند و این میزان در سال 2014 با 25 درصد افزایش روبرو خواهد شد.  

خبرگزاری مهر در گزارشی سرگرمی اعراب با این خودروها را بی ارتباط با غزه نمی داند و می گوید:  «شاید برای خیلی از مردم این سوال مطرح شده باشد که واقعا سکوت اعراب در قبال جنایات رژیم صهیونیستی علیه غزه چه دلیلی می تواند داشته باشد، آیا آنها در این مسئله سیاست خاصی را دنبال می کنند و یا اینکه گرفتار مسائل دیگری شده اند؟!»  

«این روزها سکوت و عدم تحرک کشورهای عربی در قبال جنایات آشکار رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در غزه، به یکی از آزاردهنده‌ترین موضوعات روز خاورمیانه به ویژه وجدان‌های بیدار تبدیل شده است.»  

مهر در ادامه گزارش خود نوشته است: «برخی معتقدند اعراب آنقدر در مشکلات داخلی خود گرفتار شده اند که دیگر مسئله فلسطین را از اولویت‌های اصلی خود خارج کرده اند.»  

و در آخر به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی میل نوشته است:  خیابان‌های انگلیس به ویژه لندن طی روزهای اخیر به جولانگاه خودروهای گران‌قیمت تبدیل شده به صورتی که شهروندان انگلیسی از کاهش شدید مکان برای پارک خودروهای خود شکایت می کنند.  

در ادامه این گزارش آمده است: زنان و مردان ثروتمند عرب با یک هدف اصلی به انگلیس سفر می کنند که در واقع "خرج کردن پولهای هنگفت" برای خریدن آخرین تجهیزات و وسایل روز دنیا است.  

شرکت بین المللی "World Play" نیز اخیرا در گزارشی اعلام کرد: ثروتمندان عرب طی سال 2013 میلیونها دلار در کشورهای اروپایی خرج کرده اند و این میزان در سال 2014 با 25 درصد افزایش روبرو خواهد شد.  

روزنامه دیلی میل در ادامه به برخی خودروهای گردشگران عرب در انگلیس اشاره که خیابانهای لندن را پر کرده است. "رنج روور" و "بی ام دبلیو" دو خودروی بسیار مورد توجه اعراب بوده که بیشتر خریداران آن از کشورهای عربستان سعودی، امارات و قطر بوده اند.  

اخیرا نیز یک فرد ثروتمند عرب که ملیت وی اعلام نشده یک دستگاه خودروی رنج روور خریداری کرده است که در ساخت آن از مقادیر زیادی طلا به ارزش 150 هزار پوند استفاده شده است.  

یکی از مسئولان شهری در لندن نیز در این باره اظهار داشت: ما با توجه به قوانین خود بهترین امکانات و شرایط را برای خریداران خارجی بدون در نظر گرفتن ملیت آنها فراهم کرده ایم.  

«در اینجا می توان نگاهی به برخی خودروهای اعراب در خیابانهای لندن انداخت که به نظر می رسد درون آنها هیچ خبری از جنگ در غزه منتشر نمی شود.»

 

خودروهای لوکس اعراب در خیابان‌های لندن - تصویر 1

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه