حلقه‌ای که توجه خیلی از مردها را جلب خواهد کرد!! + عکس

ایران بانو دات کام

اخبار,اخبارگوناگون,حلقه جدید وجالب

اخبارگوناگون - حلقه‌ای که توجه خیلی از مردها را جلب خواهد کرد!! + عکس

برخی مردان علاقه‌ای به استفاده از زینت‌آلات ندارند اما حلقه جدید که در خود ابزاری شبیه چاقوی سوئیسی پنهان کرده، حتما توجه هر مردی را به خود جلب خواهد کرد...

برخی مردان علاقه‌ای به استفاده از زینت‌آلات ندارند اما حلقه جدید که در خود ابزاری شبیه چاقوی سوئیسی پنهان کرده، حتما توجه هر مردی را به خود جلب خواهد کرد.


«حلقه مرد» حاوی یک در بازکن، دو تیغ برای کارهایی مانند بریدن در بسته‌بندی‌ها، یک اره کوچک و شانه‌ای برای موارد اضطراری است.


این حلقه که توسط بروس بون از جورجیا طراحی شده است، از صفحات تیتانیوم کلاس هوافضا ساخته شده که با پرچ برنجی به هم متصل شده‌اند. روی این حلقه براق شده اما داخل آن برای راحتی بیشتر، صیقلی شده است.

اخبار,اخبارگوناگون,حلقه جدید وجالب

این حلقه زمانی که از انگشت بیرون آورده می‌شود، می‌تواند به عنوان ابزار مختلف با بیرون کشیدن اجزای گوناگونش مورد استفاده قرار بگیرد. برای مثال یک دربازکن کوچک، یک تیغه صاف برای بریدن نوار یا نخ ماهیگیری و یک تیغه دندانه‌دار برای برش دادن بسته‌های سخت در این حلقه قرار دارد.

یک صفحه فلزی دیگر از اره مینیاتوری برخوردار است که می‌توان با آن پلاستیک و چوب را برید. همچنین شانه کوچکی که در این حلقه پنهان شده، می‌تواند برای مرتب کردن سبیل مردان مورد استفاده قرار بگیرد.

این حلقه با عرض 9 میلیمتر با اندازه‌های مختلف و به قیمت 385 دلار در بازار عرضه شده است.
این طراح همچنین حلقه‌های مردانه دیگری مبتنی بر آچار، پیستون و حتی دستبند در کنار یک گردنبند برچسب سگهای نظامی ارائه کرده که حاوی ابزار تاشدنی است.
اخبارگوناگون - ایسنا

 

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه